Společnost Městská poliklinika s.r.o. Otrokovice je nestátní zdravotnické zařízení ambulantního typu provozující polikliniku v samém centru města Otrokovice. Komplex budov Městské polikliniky byl postaven v 80. letech minulého století v době bouřlivého rozvoje města. Poliklinika nabízí komplexní ambulantní zdravotní péči poskytovanou privátními lékaři v širokém spektru odborností.

Městská poliklinika poskytuje zdravotní péči cca 35.000 občanům spádové oblasti Otrokovic. Vyjma ambulancí se v objektu nachází velká lékárna BENU, dvě oční optiky, pobočka Úřadu práce, pobočky pracovišť Všeobecné zdravotní pojišťovny a České průmyslové zdravotní pojišťovny, pobočka pojišťovny Kooperativa, bufet, solná jeskyně  a řada dalších služeb.

ZÁKLADNÍ ÚDAJE O SPOLEČNOSTI

Identifikační údaje

Obchodní firma               Městská poliklinika s.r.o. Otrokovice
Sídlo                                 tř. Osvobození 1388, 765 02 Otrokovice
Právní forma                    společnost s ručením omezeným
IČO / DIČ                          60741490 / CZ60741490

Majetková účast

Jediným společníkem společnosti Městská poliklinika Otrokovice s.r.o. je město Otrokovice s majetkovou účastí 100%.

Obchodní rejstřík

Společnost je zapsána v obchodním rejstříku vedeného Krajským soudem v Brně, oddíl C, vložka 18385.

Orgány společnosti

Jediný společník         město Otrokovice